Bądźmy w kontakcie

Potrzebujesz fachowej obsługi w zakresie instalacji elektrycznych lub bezpieczeństwa aparatury medycznej? Postaw na specjalistów w ponad 11-letnim doświadczeniem! Oferujemy stały kontakt i fachowe doradztwo. Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu.

Adres korespondencyjny

Cieszyńska 157, 43-303 Bielsko-Biała

Numer telefonu

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz wyceny?
Nie czekaj, wyślij zapytanie!

Zgoda na przetwarzanie danych

O co nas najczęściej pytacie?

u

Jaki jest czas realizacji?

Działamy szybko. Wykonujemy instalację elektryczną w domach i mieszkaniach w ciągu zaledwie tygodnia. Na przykład położenie instalacji elektrycznej, montaż puszek i rozdzielnicy w domku jednorodzinnym do 100 m² zajmuje nam około 7 dni.

u

Co wpływa na cenę?

Jakość! Wykonujemy wysokiej jakości instalacje elektryczne z wykorzystaniem dobrych i porządnych materiałów. Działamy szybko i sprawnie. Jesteśmy w stanie wykonać instalację elektryczną w domu oraz mieszkaniu w ciągu zaledwie tygodnia.

Działamy z głową! Doradzamy naszym klientom w zakresie praktycznych rozwiązań.

u

Po co jest instalacja odgromowa?

Instalacja odgromowa ma jedno bardzo ważne zadanie: chronić. Uderzenie pioruna w nieruchomość bez tego typu instalacji może mieć bardzo poważne skutki zarówno dla mieszkańców, jak i znajdującego się w nim dobytku. Przykładem może być tutaj uszkodzenie urządzeń elektronicznych (komputerów), pożar, pęknięcie ścian, czy też uszkodzenie izolacji fundamentów. Instalacja odgromowa pozwala nam uniknąć tego typu sytuacji. Co więcej, część ubezpieczycieli wymaga od klienta jej posiadania.