Kilka słów o nas

Inspection to doświadczony zespół specjalistów z kadrą posiadającą ponad 11-letnie doświadczenie w branży. Nasza mocna strona to kompleksowa obsługa instalacji elektrycznych. Współpracujemy z setkami różnych podmiotów, a lista naszych stałych klientów nieustannie wydłuża się o kolejnych zadowolonych kontrahentów. Rozbudowane portfolio firm i realizacji, jakie mamy na swoim koncie, pozwala nam zapewnić fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Na tym jednak nie koniec – stale poszerzamy nasze kompetencje i kwalifikacje.

Zaczęło się rodzinnie 
od  1996 roku

Nasza działalność zaczęła się już tak naprawdę w 1996 roku pod nazwą PC Serwis. W 2016 poszerzyliśmy zakres naszych kompetencji o kolejną firmę, jaką jest Inspection. W Inspection specjalizujemy się głównie w instalacjach elektrycznych i aparaturze medycznej.

Długi staż na rynku pozwala nam proponować klientom jak najbardziej optymalne rozwiązania. Jako że współpracowaliśmy z setkami najróżniejszych podmiotów, jesteśmy w stanie dostrzec to, czego inni nie zauważają i zasugerować taką implementację, która będzie wysoce ergonomiczna, funkcjonalna oraz ograniczająca zbędne koszty dodatkowe. 

Do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie, co oznacza, że jesteśmy bardzo elastyczni. Rozumiemy, że każdy klient, każdy budynek, każde urządzenie, to inne wymagania i konieczność dostosowania się do odpowiednich przepisów. Oferujemy wysoką wyrozumiałość i dostosowanie się do potrzeb klienta, jednocześnie zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Organizacje, do których należymy

Certyfikaty, które otrzymaliśmy

Dla firm i klientów indywidualnych

oraz placówek medycznych

Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych i odgromowych, ale robimy też coś nieco bardziej nietuzinkowego. Jako jedna z nielicznych firm na rynku podchodzimy kompleksowo do kwestii diagnostyki bezpieczeństwa aparatury medycznej, operując specjalistycznym zapleczem technicznym.

Instalacje elektryczne

 • Montaż instalacji elektrycznej
 • Modernizacja/remont istniejącej instalacji
 • Montaż instalacji odgromowej
 • Wykonanie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego
 • Stała obsługa budynków w zakresie utrzymania instalacji elektrycznej
 • Konsultacja i doradztwo w zakresie wprowadzania praktycznych rozwiązań w instalacji elektrycznej

Aparatura medyczna

 • Przeglądy aparatury medycznej
 • Pomiary bezpieczeństwa elektrycznego
 • Obsługa administracyjna w zakresie terminowości przeglądów
 • Naprawa medycznego sprzętu pogwarancyjnego
 • Szkolenia z zakresu obsługi pomp infuzyjnych
Posłuchaj naszych klientów

Walcząc z remontem w domu czy firmie pewny Partner to podstawa. Serdecznie polecam firmę elektryczną Inspection z Bielska-Białej. Fachowa pomoc, ogromna wiedzą i świetne podejście do Klienta. Bez nich remont byłby jeszcze trudniejszy. 

Krzysztof Zagóra

Adwokat

Polecam firmę Inspection! Miałam okazję współpracować z tą firmą na kilku mieszkaniach inwestycyjnych. Najbardziej jestem zadowolona z szybkości działania, bezproblemowego kontaktu z klientem oraz nowych rozwiązań i indywidualnego podejścia.

Klaudia Sz.

Jestem bardzo zadowolony z tego, że firma jest otwarta na klienta i jego potrzeby, a kontakt jest wręcz fenomenalny. Współpraca z takimi ludźmi to sama przyjemność i jestem spokojny o swoją instalację

Witek S.

Firma Inspection gwarantuje profesjonalne podejście oraz usługi na najwyższym poziomie. Posiada wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią wykonać każde zadanie. Ma wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do klienta, co można zauważyć na każdym etapie współpracy. Polecam.

Piotr O.

Jestem bardzo zadowolony z jakości i obsługi jaką świadczy firma Inspection. Zlecenie wykonali bardzo szybko i bez problemu, nie musiałem się niczym przejmować. Polecam firmę każdemu, kto chce mieć dobrze, szybko i w dobrej cenie wykonaną instalację elektryczną. Kompleksowa obsługa instalacji? Inspection!

Marcin P.

Inspection zaskoczyło mnie pozytywnie już na etapie obsługi. Przemili ludzie, dobra organizacja pracy, nie trzeba się o nic martwić! Do tego szybkie i sprawne działanie.

Mateusz L.