Usługi elektryczne dla osób prywatnych i firm

Szukasz sprawdzonej firmy, która kompleksowo zajmie się instalacjami elektrycznymi w Twoim budynku? Postaw na doświadczonych specjalistów, którzy świadczą usługi elektryczne na rynku już od ponad 11 lat. Wiedzą, co robią i robią to dobrze. 

Oferujemy fachowy montaż instalacji elektrycznych w domach prywatnych, lokalach biurowych, halach magazynowych i produkcyjnych, a także w ogrodach. Każdy z tych budynków charakteryzuje się innymi wymogami i standardami, które należy spełnić. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, ale też przede wszystkim wiedzą. Współpracowaliśmy już z setkami najróżniejszych podmiotów, doświadczaliśmy wielu niestandardowych przypadków, więc jesteśmy w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji i co najważniejsze, służyć fachowym doradztwem, jakiego nie doświadczy się w żadnej innej firmie.

 • Montaż instalacji elektrycznych
 • Pomiary rezystancji izolacji
 • Pomiary przewodów ochronnych
 • Pomiar rezystancji uziemienia
 • Pomiar ochrony przeciwporażeniowej
 • Wykonanie pomiaru izolacji przewodów
 • Mierzenie pętli zwarcia 
 • Przeglądy instalacji elektrycznych 
 • Testy bezpieczeństwa
 • Przegląd stanu technicznego 
 • Montaż instalacji odgromowych
 • Pomiar energii elektrycznej
 • Stała obsługa budynków
 • Modernizacja/remont istniejącej instalacji
 • Wykonanie oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego
 • Fachowe doradztwo
 • Stały kontakt z klientem

Usługi elektryczne – nie tylko Bielsko-Biała

Działamy w całej Polsce!

Mimo że nasza firma znajduje się w Bielsku-Białej, to fachową obsługę w zakresie instalacji elektrycznych realizujemy na terenie całej Polski. Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie, dzięki któremu nie istnieje dla nas zlecenie, jakiego nie bylibyśmy się w stanie podjąć.

Nasze usługi elektryczne są kompleksowe – działamy, począwszy od montażu, przez remont/modernizację istniejącej instalacji, aż po cykliczne przeglądy stanu technicznego czy pomiary bezpieczeństwa. Nasze działania realizowane są w oparciu o istniejące normy i przepisy, które są dla nas najważniejszą wytyczną. W kontakcie z klientem jesteśmy bardzo elastyczni, natomiast wszelkie wdrożenia instalacji elektrycznej wykonujemy w granicach istniejących norm i standardów – to bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze.

Pilnujemy również wszelkich terminów i realizujemy okresowe, cykliczne przeglądy instalacji elektrycznych – roczne, 2-letnie czy 5-letnie. Bierzemy to na nasze barki, więc nasi klienci nie muszą się o nic martwić.

W naszej codziennej pracy charakteryzujemy się dużą wyrozumiałością i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Wsłuchujemy się w jego potrzeby i sprawnie na nie odpowiadamy. Nawet jeśli zakres usług instalacji elektrycznych został jasno określony, a dostrzegamy konieczność implementacji kolejnych wdrożeń, z chęcią podejmujemy się dodatkowych zadań. Zawsze służymy dobrą radą i dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem.

Jeśli więc poszukujesz specjalistów, którzy zajmą się zarówno montażem Twojej instalacji elektrycznej, regularnym przeglądem stanu technicznego, porami rezystancji czy izolacji, a nawet montażem instalacji odgromowej, nie musisz szukać daleko. Postaw na fachowców, którzy zrobią to dobrze.

 

O co nas najczęściej pytacie?

u

Jaki jest czas realizacji?

Działamy szybko. Wykonujemy instalację elektryczną w domach i mieszkaniach w ciągu zaledwie tygodnia. Na przykład położenie instalacji elektrycznej, montaż puszek i rozdzielnicy w domku jednorodzinnym do 100 m² zajmuje nam około 7 dni. Nasze usługi elektryczne są ekspresowe!

u

Co wpływa na cenę?

Jakość! Wykonujemy wysokiej jakości instalacje elektryczne z wykorzystaniem dobrych i porządnych materiałów. Działamy szybko i sprawnie. Jesteśmy w stanie wykonać instalację elektryczną w domu oraz mieszkaniu w ciągu zaledwie tygodnia.

Działamy z głową! Doradzamy naszym klientom w zakresie praktycznych rozwiązań. Skontaktuj się z nami w celu wyceny.

u

Kogo obsługujemy?

Obsługujemy za równo osoby fizyczne, które mają potrzeby w zakresie usług elektrycznych, jak i małe, duże i średnie firmy.

u

Po co jest instalacja odgromowa?

Instalacja odgromowa ma jedno bardzo ważne zadanie: chronić. Uderzenie pioruna w nieruchomość bez tego typu instalacji może mieć bardzo poważne skutki zarówno dla mieszkańców, jak i znajdującego się w nim dobytku. Przykładem może być tutaj uszkodzenie urządzeń elektronicznych (komputerów), pożar, pęknięcie ścian, czy też uszkodzenie izolacji fundamentów. Instalacja odgromowa pozwala nam uniknąć tego typu sytuacji. Co więcej, część ubezpieczycieli wymaga od klienta jej posiadania.

Piorunochron powinien zostać wykonany na budynkach o powierzchni przekraczającej 500 m² lub jeżeli są wyższe niż 15 m. W przypadku domów jednorodzinnych zbudowanych z materiałów łatwopalnych odgrom jest obligatoryjny. Dla budynków o innych parametrach wylicza się wskaźnik zagrożenia piorunowego – jeżeli przekracza on określoną normę to należy wykonać instalację odgromową. Na jego wartość wpływa m.in. lokalizacja budynku, jego wymiary i konstrukcja dachu.

Uwaga! Instalacja odgromowa również musi mieć wykonywane cykliczne pomiary elektryczne.